Jose Alcaraz, nou entrenador del Primer Equip
Jose Alcaraz, nou entrenador del Primer Equip

press to zoom
Juanma Fernández no seguirà a la banqueta del Primer Equip
Juanma Fernández no seguirà a la banqueta del Primer Equip

press to zoom
Visita del Primer Equip al mercat del poble
Visita del Primer Equip al mercat del poble

press to zoom
Jose Alcaraz, nou entrenador del Primer Equip
Jose Alcaraz, nou entrenador del Primer Equip

press to zoom
1/9
26. Llefia.png
26. Llefià.png

PARTITS

CLASSIFICACIÓ

J26 - 1cat1

13. CF Unificación Llefià.png
0_LF.jpg

3 - 1

01/05

CF Unif.
Llefià

CF Les
Franqueses

Final de temporada

01/05

--:--

0_LF.jpg
0_LF.jpg

CF Les
Franqueses

-

Primera Catalana  |  Grup 1

POS      EQUIPO                     PTS     PJ     DG

10

CE Banyoles

33

26

-5

11

FC Martinenc

CF Les Franqueses

UE Llagostera "B"

12

13

32

26

31

26

26

-7

28

-24

-2

14

UE La Jonquera

12

26

-40

ÚLTIMES NOTÍCIES

Futbol Base

Pròxims partits

Ds 21/05

Fundació Badalona - JUVENIL A

18:00h

Dg 22/05

JUVENIL B

--:--h

Ds 21/05

CF Mollet UE - CADET A

18:00h

Ds 21/05

CF Caldes Montbui - CADET B

13:15h

Dg 22/05

CE Bigues - CADET C

12:00h

Dx 19/05

INFANTIL A - CF Caldes Montbui

19:00h

Ds 21/05

CF Martorelles - INFANTIL B

15:00h

Dg 22/05

INFANTIL C - CF Olímpic La Garriga

14:30h

Ds 21/05

At. Vallès - INFANTIL D

14:00h

Dg 22/05

EC Granollers - ALEVI A

10:30h

Ds 21/05

Fundació Terrassa - ALEVI B

14:15h

Dg 22/05

CF Vilanova Vallès - ALEVI C

9:30h

Ds 21/05

CF La Torreta - ALEVI D

9:30h

Dg 22/05

FC Cardedeu - BENJAMI A

10:15h

Dg 22/05

CE Lliçà d'Amunt - BENJAMI B

10:00h

Dg 15/05

BENJAMI C

--:--h

Dg 15/05

PREBENJAMI A

--:--h

Dg 15/05

PREBENJAMI B

--:--h

Dg 15/05

PREBENJAMI C

--:--h

Ds 14/05

CF Mollet UE - ESCOLA

10:00h

Resultats

JUVENIL A - CE Europa

1 - 1

JUVENIL B

-

CADET A - CF Ametlla Vallès

9 - 0

CADET B - UCF Santa Perpètua

2 - 8

CADET C - CF Vilamajor

1 - 0

INFANTIL A - CF Caldes Montbui

-

INFANTIL B - CF Montmeló UE

6 - 2

CF Vilamajor - INFANTIL C

1 - 8

CF Montmeló UE - INFANTIL D

9 - 0

ALEVI A - FC Cardedeu

0 - 3

ALEVI B - UE Canovelles

8 - 4

ALEVI C - Fundació Terrassa

1 - 3

ALEVI D - CF Olímpic La Garriga

0 - 5

BENJAMI A - CF Caldes Montbui

3 - 3

BENJAMI B

-

BENJAMI C

-

PREBENJAMI A

-

PREBENJAMI B

-

PREBENJAMI C

-

CF Mollet UE - ESCOLA

0 - 2