Organigrama

JUNTA DIRECTIVA

President: Enric Birosta

Vice-President: Joan Arabia

Secretari: Albert Blanch

Tresorer: Josep Comas

Vocals:
Antonio Garrido
Xavier Serra
Esteban Maspons
Isidro Martín
Jesús López
Joan Díaz
Èric Girabent
Juan Luis Sánchez
Carles Ventura

Coordinació General i Gestió de Club: Juan Luis Sánchez

Àrea Comunicació, Publicitat i Relacions Institucionals: Èric Girabent

 

ORGANIGRAMA ESPORTIU - Temporada 2019/2020

Comissió Seguiment General: Enric Birosta
Comissió Econòmica i financera: Miquel Blanch i Èric Girabent
Comissió Primer Equip i Juvenil A: Joan Girabent

Coordinació Àrea Iniciació: Carles Ventura / Portaveu: Joan Arabia
Coordinació Àrea F-7: Jordi Jornet / Portaveu: Jesús López
Coordinació Àrea F-11: Luis Ángel Andrés / Portaveu: Esteve Maspons

 

ÀREA ESPORTIVA

1r equip: JORDI JORNET / MANOLO PARRALO

Juvenil A: NICOLÁS COMELLES / PABLO MARTÍN COMELLES

Juvenil B: OTMAN NAYA / ZACARIAE SERROUKH

Juvenil C: JORDI ACOSTA / FRAN CARRASCO

Cadet A: SERGIO CÁCERES / LUIS ÁNGEL ANDRÉS

Cadet B: AITOR CAÑA / SERGIO BAENA

Cadet C: FRANCISCO GONZÁLEZ / MARC GONZÁLEZ

Infantil A: ROGER PASCUAL / JORDI PAREDES / JAVIER RODRÍGUEZ

Infantil B: ÁLEX SUÁREZ / FRAN CARRASCO

Infantil C: SENE ELHADJI / IBRAHIM

Aleví A: MOISÉS CARRETERO / JOSE DIESTRO / ALBERT ENCINAS

Aleví B: CARLES VENTURA / JOEL TORRES / MOISÉS CARRETERO

Aleví C: ALBERT COLL / GERARD COLL

Aleví D: ERIC GIRABENT / ARNAU GIRABENT / GERARD BLANCH

Aleví E: ALEJANDRO LÓPEZ / ORIOL CARRETERO

Aleví F: ÓSCAR ELVIRA / AGUSTÍN SALINAS / MARC ROMERO

Benjamí A: ISSAM MAROUAN / ÓSCAR VIÉGUEZ / MARC ROMERO

Benjamí B: DIEGO RODRÍGUEZ / IVAN PARRA

Benjamí C: GERARD BLANCH / SERAFÍN JIMÉNEZ

Benjamí D: EMILIO NÚÑEZ / NDANE GASSAMA

Pre-Benjamí A: GERARD COLL / JOAN CALVO / LENY MIRANDA

Pre-Benjamí B: ORIOL MARTÍNEZ / UNAI MARTÍNEZ

Pre-Benjamí C: JOEL TORRES / JANDRO JIMÉNEZ

Escola Blancs: SERAJ TALIBI / SAIDOU DIALLO

Escola Blaus : MIQUEL TORTOSA / SERGI VITO

ENTRENADOR PORTERS: JOSE DIESTRO