Inici

Notícies

Direcció Esportiva: Xavi Parra, coordinador de F-11 del CF Les Franqueses i llicenciat en Magisteri d'Educació Primària a la Universitat Autònoma de Barcelona. Les sessions de tecnificació es coordinaran amb llicenciats d’INEFC per aconseguir aprofundir en aspectes tècnics i en la correcta execució en quant a metodologia i...

Aquest cap de setmana, del 09-10 de juny, el Juvenil A i l'Infantil C van guanyar els seus respectius partits, i es van assegurar pràcticament la plaça a la primera divisió, l'any vinent.

 

Per la seva banda, el Juvenil A va guanyar al camp del FC Cardedeu per 0-2, duel entre el segon i tercer classificat, gràcies als gols de...

CF Les Franqueses

2-1

Vic Riuprimer

FINAL TEMPORADA

Pròxims partits: 

16.06.2018

   JUVENIL A (Descansa)

--.--

16.06.2018

   JUVENIL B Torneig Empuries)

--.--

16.06.2018

   CADET A (Torneig Lloret)

--.--

16.06.2018

   CADET B (Descansa)

--.--
16.06.2018

   CADET C (Torneig Empuries)

--.--

16.06.2018

   INFANTIL A (Torneig Lloret)

--.--

16.06.2018

   INFANTIL B (Descansa)

--.--
16.06.2018

   INFANTIL C (Torneig Empuries)

--.--
16.06.2018

   ALEVI A (Torneig Tordera)

--.--
16.06.2018

   ALEVI B (Descansa)

--.--
16.06.2018

   ALEVI C (Torneig Roda Ter)

--.--
16.06.2018

   ALEVI D (Descansa)

--.--
13.06.2018

   CF Caldes Montbui - ALEVI E 

19.00
16.06.2018

   ALEVI F (Torneig Tossa Mar)

--.--

16.06.2018

   CF La Torreta - BENJAMI A

10.00

16.06.2018

   BENJAMI B (Descansa)

--.--
16.06.2018

   BENJAMI C (Torneig Gurb)

--.--
16.06.2018

   BENJAMI D (Descansa)

--.--
17.06.2018

   PREBENJAMI A (Torneig EF Montcada)

--.--
16.06.2018

   PREBENJAMI B (Descansa)

--.--
17.06.2018

   PREBENJAMI C (Torneig EF Montcada)

--.--
17.06.2018

   PREBENJAMI D - CF Sant Feliu Codines

11.00
16.06.2018

   ESCOLA (Torneig EF Montcada)

--.--
Resultats: 

FC Cardedeu - JUVENIL A

0 - 2

UE Castellar - JUVENIL B 3 - 5
CADET A  - 
CF Mollet UE - CADET B 3 - 1
CF Lliçà d'Avall - CADET C 5 - 4

*INFANTIL A - EF Barberà

5 - 2

EC Granollers - INFANTIL B 4 - 0
UE Sant Fost - INFANTIL C 0 - 11
ALEVI A  - 
ALEVI B (Torneig Vilassar de Dalt)

 - 

EC Granollers - ALEVI C

5 - 6

CF Sant Feliu Codines - ALEVI D 2 - 5

CF Caldes Montbui - ALEVI E

 - 
PBB La Roca - ALEVI F 3 - 2
BENJAMI A  - 
BENJAMI B (Torneig Roda de Ter)  - 
CF Ametlla Vallès - BENJAMI C 2 - 4
EC Granollers - BENJAMI D 5 - 4
PREBENJAMI A (Torneig Vilassar de Dalt)  - 
PREBENJAMI B (Torneig Prats de Lluçanès)  - 
PREBENJAMI C (Torneig Vilassar de Dalt)  - 
PREBENJAMI D (Cloenda camp Montornès)  - 
ESCOLA (Cloenda camp Montornès)  -