Inici

Notícies

El proper dijous dia 19 de setembre, el CF Les Franqueses celebrarà la 39a edició del Trofeu Electrocamps, un dels patrocinadors principals del club, que fa anys que és essencial per a la nostra tasca com a equip formador del...

El proper dissabte dia 14 de setembre i aprofitant la festa major del nostre poble se celebraran al municipal de Corró d'Avall una jornada de partits en motiu d'aquesta celebració.

 ...

Pròxims partits: 

 

21.09.2019

22.09.2019

 CF Sabadell Nord - JUVENIL A

 At. Polinyà - JUVENIL A

16.30

15.45

21.09.2019

22.09.2019

 UD Molletense - JUVENIL B

 CE Llinars - JUVENIL B

18.00

16.00

21.09.2019

22.09.2019

 CD Can Parellada - JUVENIL C

 UE Bufalà - JUVENIL C

19.00

12.00

21.09.2019

 UD Molletense - CADET A 16.00

21.09.2019

22.09.2019

 UE Vilassar Mar - CADET B

 CADET B (Torneig Juv. 25 Septiembre)

12.45

--.--

22.09.2019

 CADET C - FC Sant Quirze 19.00

21.09.2019

 INFANTIL A - FC Sant Cugat

15.00

21.09.2019

22.09.2019

 FC Sant Quirze - INFANTIL B

 CE Llinars - INFANTIL B

12.45

12.30

21.09.2019

22.09.2019

 UD Molletense - INFANTIL C

 PBG La Roca - INFANTIL C

09.00

10.00

21.09.2019

22.09.2019

 UE Sant Celoni - ALEVI A

 EF CE Mataró - ALEVI A

11.30

10.30

21.09.2019

 UE Canovelles - ALEVI B

11.30

21.09.2019

22.09.2019

 CF Sant Feliu Codines - ALEVI C

 EF CE Mataró - ALEVI C

10.00

10.00

22.09.2019

 UE Canovelles - ALEVI D

10.00
21.09.2019

 UE Canovelles - ALEVI E

11.30
21.09.2019

 CF Caldes Montbui - ALEVI F

11.30

21.09.2019

22.09.2019

 UE Canovelles - BENJAMI A

 EF CE Mataró - BENJAMI A

10.00

09.00

21.09.2019

 UE Vilassar Mar - BENJAMI B

13.00
21.09.2019

 UE Vilassar Mar - BENJAMI C

13.00
21.09.2019

 BENJAMI D (Torneig Folgueroles)

--.--
21.09.2019

 Young Talent Badalona - PREBENJAMI A

12.00
21.09.2019

 Young Talent Badalona - PREBENJAMI B

12.00
21.09.2019

 CF Montmeló UE - PREBENJAMI C

12.00
21.09.2019

 PREBENJAMI D -

--.--
21.09.2019

 ESCOLA -

--.--
     

 

Resultats: 
 

 CF Sabadell Nord - JUVENIL A

 At. Polinyà - JUVENIL A

Suspès

1 - 1

 UD Molletense - JUVENIL B

 CE Llinars - JUVENIL B

4 - 0

1 - 5

 CD Can Parellada - JUVENIL C

 UE Bufalà - JUVENIL C

4 - 2

 - 

 UD Molletense - CADET A 

2 - 1

 UE Vilassar Mar - CADET B 

2 - 3

 CADET C - FC Sant Quirze

2 - 3

 INFANTIL A - FC Sant Cugat

0 - 2

 FC Sant Quirze - INFANTIL B 

 CE Llinars - INFANTIL B

2 - 0

1 - 5

 UD Molletense - INFANTIL C

 PBG La Roca - INFANTIL C 

Suspès

1 - 1

 UE Sant Celoni - ALEVI A

 EF CE Mataró - ALEVI A

5 - 2

11 - 1

 UE Canovelles - ALEVI B

Suspès

 CF Sant Feliu Codines - ALEVI C

 EF CE Mataró - ALEVI C

1 - 15

4 - 2

 UE Canovelles - ALEVI D

2 - 0

 UE Canovelles - ALEVI E

Suspès

 CF Caldes Montbui - ALEVI F

0 - 2

 UE Canovelles - BENJAMI A

 EF CE Mataró - BENJAMI A

Suspès

3 - 1

 UE Vilassar Mar - BENJAMI B 

1 - 3

 UE Vilassar Mar - BENJAMI C

1 - 8

 BENJAMI D (Torneig Folgueroles)

  - 

 Young Talent Badalona - PREBENJAMI A 

3 - 3

 Young Talent Badalona - PREBENJAMI B 

1 - 8

 CF Montmeló UE - PREBENJAMI C 

Suspès

 PREBENJAMI D

-

 ESCOLA